pátek 14. června 2013

Recenze - Allround concealer

pěkné páteční odpoledne,
dnes jsem si pro vás připravila další recenzi.
Tentokrát je to paletka Allround concealer od catrice.Paletku jsem si pořídila hlavně kvůli nejsvětlejšímu z korektrorů, protože já jako bledulka v drogerii korektor  sháním jen velmi těžko..

Paletka obsahuje 5 odstínů korektorů.

3 tělové, které můžete použít takřka na cokoli.. Od pupínků po kruhy pod očima nebo třeba v kombinaci s "barevným" korektorem. Důležité je jen vybrat správný odstín k vašemu tónu pleti.

Růžový s nádechem do meruňkova. Tento je skvělý na tmavší kruhy pod očima, které jsou až do fialova .

Zelný korektor je jak dělaný na červené pupínky či začervenalá místa.Konzistence korektorů je hutnější krémová a na léto mi připadá trošku moc mastná. Díky tomu se ke konci dne začíná slívat do vrásek. Tím přecházím k výdrži, když korektor řádně zapudrujete a nemáte mastnou pleť vydrží takové 4 hodiny, poté, jak už jsem zmínila, se začne slévat do vrásek a pomalu, ale jistě mizet.
Krycí schopnost je taková stření.


Paletku mohu doporučit hlavně kvůli její barevnosti a multifunkčnosti. Výdrž je bohužel slabší, ale v zimě když jsem měla pleť sušší vydržel až 6 hodin, proto bych korektor doporučila spíše pro suchou až normální pleť na mastnější by mohl dělat neplechu. Zato krycí schopnost mi přijde velmi dobrá.

celkem tedy dávám 3 z 5 mašlí

1 komentář:

  1. Tuhle paletku si nemohu vynachválit, i když pravdou zůstává, že na léto to není uplně ideální korektor.

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za komentáře, moc si jich vážím ♥